Marek Wasiluk
 

Oko w oko. Nowy cykl ekspertów L’experty

W tym miesiącu rozpoczynam w moich kanałach socialmediowych nowy cykl „Oko w oko”. Na pierwszy rzut idą lasery, a konkretnie laser frakcyjny

Eksperci L’experty

Celem cyklu „Oko w oko” jest kompleksowe podjęcie tematów związanych z technologiami, urządzeniami, produktami i materiałami stosowanymi w medycynie. I nie chodzi jedynie o medycynę estetyczną. Ten blog, który prowadzę od wielu lat, jest moim osobistym blogiem eksperckim, ale w mojej klinice L’experta nie jestem jedynym ekspertem. Ja akurat specjalizuję się w medycynie estetycznej, ale inni eksperci L’experty znają się np. na stomatologii, ortodoncji, kosmetologii, spa, sprawach ogólnomedycznych, itp. I każdy z nich będzie zachęcał, aby stanąć oko w oko z ważnymi informacjami dotyczącymi jego obszaru działania i zainteresowania.

Zobacz też:
L’experta, najlepsza klinika medycyny estetycznej premium

Oko w oko, czyli co to takiego?

W cyklu „Oko w oko” przyjmuję perspektywę patrzenia poprzez technologie, urządzenia i materiały, a nie np. problemy (typu: zmarszczki, przebarwienia, blizny, itp. – temu zadedykuję inny cykl), będzie więc mowa o laserach i innych urządzeniach, ale też o preparatach typu biostymulatory, kwas hialuronowy, toksyna botulinowa.
Zrobię to w konwencji krótkich filmów wideo, które mają inspirować do dalszych poszukiwań wiedzy, a tę wiedzę zgromadzoną m.in. w artykułach na blogu skumuluję w taki sposób, aby najważniejsze teksty były dostępne w jednym miejscu.
Cykl jest przeznaczony dla pacjentów, więc nie będzie w nim materiałów naukowych, ale praktyczna esencja mojej wiedzy, doświadczenia, przemyśleń.

Oko w oko z laserem frakcyjnym

Pierwszy „sezon” tego cyklu, poświęcony laserowi frakcyjnemu, jest w jakimś sensie eksperymentem, dlatego zachęcam do komentowania, zadawania pytań – tutaj lub na Ig lub Fb. A także do zgłaszania własnych pomysłów.
W ramach „Oka w oko w laserem frakcyjnym” w krótkich, łatwo przyswajalnych filmach wideo opowiem o najważniejszych aspektach tej technologii – na czym polega, na jakie problemy pomaga, dla kogo jest przeznaczona, czy jest bezpieczna, itp.

Zobacz też:
Laser frakcyjny ablacyjny do odmładzania twarzy

Czas start. Zapraszam do obserwowania wszystkich moich kanałów lub wybranego z nich:

Fb:

Medycyna estetyczna bez tajemnic
Dr Marek Wasiluk
L’experta

Ig:

L’experta
Dr Marek Wasiluk

Ostatnie komentarze
  • Panie doktorze, na co ZWRÓCIć uwagĘ i o co pytaĆ , aby oceniĆ czy laseR frakcyjny ablacyjny co2 BĘDZIE wykonany dobrze?

  • Panie Doktorze,
    Jaka jest Pana opinia laserów hybrydowych Halo?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.