Marek Wasiluk

Publicznie występuję na ogół zawodowo, gdy prowadzę wykłady lub konferencje branżowe. Tym razem musiałem zabrać głos w czasie uroczystości… dla kobiet. Zostałem bowiem Honorowym Obywatelem Miasta Kobiet i otrzymałem klucze do Miasta Kobiet.

Miasto Kobiet

Honorowe Obywatelstwo Miasta Kobiet otrzymałem za autorską metodę usuwania rozstępów No Strech Marks (fot. Artur Rakowski/ źródło Miasto Kobiet)

Czasopismo „Miasto Kobiet”, w którym od trzech lat publikuję artykuły eksperckie, 28 października obchodziło 10-tą rocznicę powstania. Głównym punktem urodzinowej gali w krakowskiej Cricotece było wręczenie tytułów Honorowych Obywateli Miasta Kobiet w dziesięciu kategoriach. Jedną z nich była Uroda. Kandydatów do tytułu nominowała redakcja, a o tym, kto zwyciężył w poszczególnych kategoriach, decydowali czytelnicy i internauci. Otrzymałem aż 4124 głosy i byłem jedynym laureatem – mężczyzną.
Nominację i tytuł Honorowego Obywatela Miasta Kobiet otrzymałem za:

DR MAREK WASILUK – lekarz medycyny estetycznej, specjalista laseroterapii, ekspert w dziedzinie usuwania przebarwień, blizn i rozstępów. Autor unikalnej metody „No Strech Marks by Marek Wasiluk”. Nominowany za to, że jako jedyny lekarz w Polsce daje kobietom z rozstępami nadzieję na ich całkowite usunięcie.

Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali. Jest to dla mnie potwierdzenie, że moja praca ma sens i że efekty, które osiągam, zmieniają życie wielu kobiet. Miastu Kobiet życzę kolejnych udanych rocznic.

gala Miasto Kobiet

Byłem jedynym mężczyzną wśród 10 laureatów (fot. Rafał Woźniak/picturemaker/źródło Miasto Kobiet)

 

Miasto Kobiet

Klucze do Miasta Kobiet wręczała Aneta Pondo, redaktor naczelna czasopisma, fot. Rafał Woźniak/picturemaker/źródło Miasto Kobiet

 

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.