Marek Wasiluk
 

Lanluma – szkolenie z nowego preparatu kwasu l-polimlekowego

Ostatnio moja klinika L’experta zadebiutowała w nowej roli – miejsca szkoleń dla lekarzy, a ja – w nagłym zastępstwie za dr Francescę de Angelis, która doleciała na szkolenie do Polski z kilkugodzinnym opóźnieniem, poprowadziłem pierwszą, teoretyczną część szkolenia.

Lanluma i Sinclair

Szkolenie zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Sinclair Polska i dotyczyło ono stosowania kwasu l-polimlekowego (a dokładnie preparatu Lanluma) do korygowania ciała (ramiona, pośladki, uda, dekolt). Szkolenie przeznaczone było dla lekarzy raczej już zaawansowanych w stosowaniu kwasu l-polimlekowego.

Nie obyło się bez zaskoczeń. Przez noc spadło ok. 15 cm śniegu i wciąż śnieżyło. Mimo drobnych niedogodności i opóźnień z powodów komunikacyjnych moja klinika była gotowa na przyjęcie gości punktualnie o 9.00. Szkolenie miało się rozpocząć wykładem dr Francesci de Angelis , ale jej samolot opóźniał się i o 9.00 Franceska była wciąż w Monachium.

Nastąpiła więc błyskawiczna zmiana planów. Razem z firmą Sinclair zdecydowaliśmy że wykład poprowadzę… ja. Szybkie kopiowanie prezentacji i kilkuminutowe zapoznanie się z nią pozwoliło mi stanąć przed publicznością. Udało się w 100%. Mam taki charakter, że zawsze skupiam się na rozwiązywaniu problemów i myślę pozytywnie – tak było i tym razem.

 

Zobacz też: Reaktywacja kwasu l-polimlekowego, najmocniejszego biostymulatora

 

Lanluma – zabiegi na ciało

Dr Franceska spokojnie dotarła do kliniki i poprowadziła dalszą część szkolenia – praktyczną, która dotyczyła konturowania ciała preparatem Lanluma. Franceska jest włoskim chirurgiem plastycznym. Ciekawie było wymienić się z nią doświadczeniami, szczególnie, że ja nieco inaczej niż ona wykonuję zabiegi kwasem l-polimlekowym na ciało.

Lanluma, której dotyczyło szkolenie, jest nowością na rynku preparatów kwasu l-polimlekowego.

Lexperta

Nowa klinika Lexperta okazuje się dobrą przestrzenią do przeprowadzania szkoleń

Marek Wasiluk, szkolenie

Szkolenie przeznaczone było dla lekarzy zaawansowanych w stosowaniu kwasu l-polimlekowego

Marek Wasiluk

Ze współorganizatora i uczestnika szkolenia zmieniłem się w pół godziny w wykładowcę

Marek Wasiluk i Kamila Wasiluk

L’expertę tworzę wspólnie z żoną Kamilą Wasiluk

 dr Francesca de Angelis i Marek Wasiluk

Dr Francesca de Angelis, która poprowadziła praktyczną część szkolenia, jest chirurgiem plastycznym

szkolenie

Szkolenie okazało się dużym sukcesem

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.