Marek Wasiluk
 

Gwiazda wśród zabiegów medycyny estetycznej – ablacyjny laser frakcyjny!

Mogę mówić i pisać, że laser frakcyjny ablacyjny to jedno z najlepszych narzędzi medycyny estetycznej, ale tak naprawdę najważniejsze jest świadectwo moich klientek. Kilka z nich, rozpoznawalnych artystek, opowiada w najnowszej kampanii L’experty, w czym im pomogły zabiegi.

Katarzyna Dacyszyn, projektantka, jest moją klientką od czasu, gdy niemal straciła życia po oblaniu jej kwasem siarkowym przez stalkera. Laser frakcyjny stał się narzędziem walki o przywrócenie zarówno wyglądu jak i funkcjonalności twarzy, a potem ciała, pokrytych bliznami.
Również z blizną (po pogryzieniu przez psa) trafiła do mnie aktorka Aleksandra Prykowska. Teraz lasera frakcyjnego używamy także jako wsparcia w utrzymaniu młodości. Podobnie jak u innych aktorek: Anny Oberc i Anety Todorczuk.
Bardzo się cieszę, że wszystkie wspomniane kobiety zgodziły się wziąć udział w naszej kampanii i że powiedziały o swoich realnych odczuciach, odczuciach pacjentek, które korzystają z dobroczynnego działania lasera frakcyjnego ablacyjnego CO2.

Zobacz FILM:

Laserowe odmładzanie

Najczęściej używam lasera frakcyjnego ablacyjnego do odmładzania. Jest niezastąpionym narzędziem. Żadne inne urządzenie nie ma aż tak głębokiego i wszechstronnego działania. Laserem można poprawić jakość skóry, pogrubić ją (niezbędne, gdy w procesie starzenia cieńczeje), odświeżyć. Laser daje komórkom potężny bodziec stymulujący do działania, co jest szczególne ważne, gdy z wiekiem stają się coraz bardziej „leniwe”. Może być zarówno środkiem profilaktycznym, opóźniającym procesy starzenia, jaki środkiem zaradczym, gdy te procesy już są mocno widoczne.

Zabiegi odmładzające laserem frakcyjnym ablacyjnym najlepiej wykonywać jesienią i zimą i wczesną wiosną. Do końca kwietnia mamy jeszcze bardzo dobry czas na te zabiegi.

W bardzo łatwy sposób można się umawiać do mnie, jak i innych specjalistów L’experty, np. do Nataszy Grądalskiej
https://lexperta.pl/oko-w-oko-z-laserem-frakcyjnym/

 

Ostatni komentarz
  • Świetny Artykuł! Cieszę się, że trafiłam na Pański blog 🙂 Bardzo chciałabym poznać Pana opinię odnośnie restylane skinbooster vital. Pisal Pan Kiedyś, że nie jest FANEM skinboosterów, jestem ciekawa Dlaczego? Sama miałam wykonywany zabieg na okolice bruzd nosowo wargowych i rozważam powtórzenie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.