Marek Wasiluk
 

Klinika Triclinium jest cały czas dla Was otwarta i bezpieczna

Zamknięta gastronomia, zamknięte siłownie, zamknięte kina i teatry…

Rzeczywistość, w której żyjemy wydaje się przygnębiająca, więc tym bardziej namawiamy, by nie rezygnować całkiem z… życia. W wielu artykułach na blogu powtarzam, że to o co trzeba teraz zadbać najbardziej to: ruch, dobre odżywianie, obniżenie poziomu stresu, a także wysypianie się. Całkowita izolacja nie tylko jest trudna, ale też wcale nie jest dobra dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Po prostu korzystajmy w sposób bezpieczny z tych miejsc, do których możemy chodzić.

Klinika Triclinium, którą założyłem i w której przyjmuję, działa cały czas

A że mamy teraz czas na zabiegi, dla których akurat jesień jest najlepsza (np. zabiegi na przebarwienia, na regenerację czy odmładzanie skóry), to wiele osób zastanawia się, co zrobić w obecnej sytuacji, czy decydować się na terapię, czy nie, czy Triclinium pracuje, czy nie. Często padają tego typu pytania. My w Triclinium pracujemy normalnie, w znaczeniu, przyjmowania pacjentów, chociaż z zachowaniem środków ostrożności.

Triclinium, działa, gdyż:
– Jest placówką medyczną, więc zachowujemy od zawsze najwyższe standardy bezpieczeństwa.
– Przyjmują w niej lekarze, dlatego normą są u nas procedury kwalifikacji na zabiegi.
– Mamy ozonator, system wietrzenia pomieszczeń, sterylizatory, więc na zabiegach u nas jesteście całkowicie bezpieczni.
– Oprócz zabiegów medycyny estetycznej można wykonać u nas testy covidowe: PCR oraz testy na antygeny.
– Ponieważ nie ma jeszcze leku farmaceutycznego na COVID-19, a jedynym lekiem jest sprawność systemu immunologicznego organizmu, od wiosny działa nieprzerwanie w Triclinium program Immune Boost, który pomaga  wyłapać czynników powodujące w organizmie przewlekłe stany zapalne, prowadzące do rozregulowania systemu odpornościowego.

Jak się zapisać na zabieg

Ponieważ mimo iż z mojego bloga istnieją przekierowania do Triclinium, ciągle pojawiają się pytania, gdzie przyjmuję, i w jakim mieście, dzisiaj przypominam, że na zabiegi najłatwiej się do mnie dostać dzwoniąc po prostu na recepcję do Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium, w Warszawie, tel.  22 403 40 34, 794 375 715

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.