Marek Wasiluk
 

W Triclinium się kręci

Przez tytuł wpisu nie mam na myśli tego, jak prosperuje klinika, ale fakt, że w sierpniu nagraliśmy w naszym centrum cykl filmów poświęconych kilku problemom urodowym i przeciwdziałającym im zabiegom medycyny estetycznej. Nagrania są już po wstępnym montażu i niedługo będę mógł zaprezentować Wam osiem odcinków programu “Medycyna estetyczna bez tajemnic”, w pokażemy m.in. jak przebiega zabieg usuwania rozstępów frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową. Dowiecie się również, czy trzeba się bać zabiegu laserem frakcyjnym oraz zobaczycie, jak wygląda skóra po laserowym usuwaniu naczynek.

W Triclinium się kręciJakiś czas temu zamieściłem na tym blogu wpis, który miał na celu wyłonienie spośród Czytelników kliku osób, które chciałyby pozbyć się swojego problemu urodowego. Jednocześnie w ten sposób, zarówno tutaj, jak i na Fanpage’u “Życie jest piękne i ja też” rekrutowaliśmy bohaterki do naszego programu. Przysłaliście dużo zgłoszeń, za co bardzo Wam dziękuję. Muszę przyznać, że ciężko było wybrać najlepszych kandydatów, ale w końcu, po wielu rozmowach, wyłoniliśmy bohaterki do naszych filmów.

Siedem kobiet, pięć problemów estetycznych i osiem różnych zabiegów. Tak w jednym zdaniu można podsumować dwa dni filmowe w Triclinium. W pierwszej kolejności nagraliśmy odcinki o odmładzaniu. Jest ich pięć i ilustrują:

– lifting twarzy za pomocą frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej,

– odmłodzenie i odświeżenie twarzy za pomocą ablacyjnego lasera frakcyjnego,

– smart lifting z użyciem mikronici,

– wypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym lub kwasem l-polimlekowym,

– niwelowanie zmarszczek mimicznych za pomocą botoksu.

Poza tym poruszyliśmy temat trzech bardzo powszechnych problemów urodowych i pokazaliśmy najlepsze sposoby ich likwidacji:

– usuwanie rozstępów frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową,

– laserowe usuwanie naczynek,

– pozbywanie się niedoskonałości sylwetki za pomocą zimnego lasera z platformą wibracyjną.

Nieraz pytacie mnie w komentarzach, jak wygląda dany zabieg, czy jest bolesny i jak się po nim wygląda? Program ma na celu pokazanie tych wszystkich aspektów i rozwianie wątpliwości. Będziemy pokazywać w nim krok po kroku, jak wykonywane są zabiegi. Osobiście będę wyjaśniał i porównywał działanie różnych metod. Chciałem, aby po obejrzeniu filmów każdy był bogatszy o wiedzę na temat medycyny estetycznej i mógł sam ocenić, czy zabiegi z jej zakresu są dla niego odpowiednie. Bohaterki wybraliśmy spośród Was, więc ich opinie i odczucia uwiecznione w programie będą całkowicie autentyczne i obiektywne.

Niestety, nagrania są bardzo świeże, a na efekty niektórych zabiegów trzeba czekać nawet do trzech miesięcy, dlatego filmy nie będą na razie pokazywały stanu „przed i po”. Jednak każda z bohaterek obiecała przysłać swoje zdjęcia kilka po tygodni po nagraniu, a wtedy na pewno każdy odcinek zostanie o nie wzbogacony.

Program „Medycyna estetyczna bez tajemnic” będzie emitowany od września na blogu, stronie internetowej www.triclium.pl oraz Fanpage’u „Życie jest piękne i ja też”. Już teraz zapraszam wszystkich do jego oglądania!

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.