Marek Wasiluk
 

BEZPŁATNE ZABIEGI DLA WYBRANYCH!

Ujędrnianie, odmładzanie, wygładzanie… Kto z Was ma ochotę na DARMOWY zabieg medycyny estetycznej w klinice Triclinium? Ogłaszamy nabór kandydatek i kandydatów do naszego programu „Medycyna estetyczna bez tajemnic”.

 

OPIS PROGRAMU:

Jeśli chciałabyś odmłodzić swoją twarz, usunąć rozstępy, przebarwienia lub naczynka zgłoś się do naszego programu „Medycyna estetyczna bez tajemnic”. W ramach nagrania cyklu ośmiu filmów, będziemy wykonywać w naszej klinice Triclinium pojedyncze zabiegi medycyny estetycznej z zakresu:

Zabiegi medycyny estetycznej

fot. © Svetlana Fedoseeva – Fotolia.com

 

 1. Utrata jędrności twarzy – lifting twarzy wykonywany za pomocą frakcyjnej RF mikroigłowej i lasera frakcyjnego oraz smatlifting wykonywany z użyciem mikronici;
 2. Zmarszczki i bruzdy – wypełnianie kwasem hialuronowym oraz niwelowanie za pomocą botoksu;
 3. Rozstępy – leczenie za pomocą frakcyjnej RF mikroigłowej;
 4. Przebarwienia – usuwanie za pomocą lasera bromkowo-miedziowego;
 5. Naczynka – zamykanie za pomocą lasera bromkowo-miedziowego;

 

 

 

Już teraz zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszego programu! Filmy zaczną być emitowane na przełomie sierpnia i września za pomocą różnych kanałów internetowych (m.in. blog www.marekwasiluk.pl oraz strona www.triclinium.pl).

Cykl “Medycyna estetyczna bez tajemnic” jest nagrywany w celach edukacyjnych. W ten sposób chcemy zapoznawać Was i oswajać z medycyną estetyczną. Będziemy pokazywać krok po kroku jak wykonywane są rożne zabiegi z jej zakresu. Będziemy wyjaśniać i porównywać działanie różnych metod. Wreszcie będziemy przedstawiać Wasze własne opinie na ich temat, bo przecież to Wy będziecie jego bohaterami!

 

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ:

Jeśli chcesz dostać się do programu i masz któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych, wyślij zdjęcie swojego defektu urody, zdjęcie portretowe oraz opis swojego problemu na adres kontakt@triclinium.pl W tytule wiadomości napisz, który z pięciu wymienionych tematów dotyczy właśnie Ciebie, gdzie mieszkasz i ile masz lat. Każdy z uczestników może przysłać kilka zdjęć i opisać klika swoich problemów urodowych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 lipca 2013. W odpowiedzi 29 lipca 2013 dostaniesz dodatkowe pytania lub informację, czy zostałaś zaproszona do dalszego etapu na konsultację lekarską.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowego zabiegu w klinice Triclinium, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie oraz na rozpowszechniania go w ramach tego filmu. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniu, które odbędzie się 10 lub 11 sierpnia w klinice Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13).

Ostatnie komentarze
 • jeżeli jestem posiadaczką rozstępów na kilku różnych obszarach, np. łydki, uda i pośladki to czy nagrodą jest zabieg na wszystkich obszarach czy na jednym wybranym przeze mnie?

  • Tak. W ramach nagrywania filmów bezpłatny jest 1 zabieg na 1 okolicę. Pozdrawiam. Marek Wasiluk

 • Witam serdecznie 😉 czy każda osoba która wysłała swoje zdjęcia do akcji “Medycyna estetyczna bez tajemnic” może liczyć na odpowiedź w e-mailu? pytam dlatego bo wysłałam swoje zgłoszenie a jeszcze nie dostałam odpowiedzi.

  • Będziemy dzwonić do wybranych osób, w piątek (2 sierpnia) i poniedziałek (5 sierpnia). Nie odpisujemy na wszystkie maile, dlatego, że zgłoszeń przyszło bardzo dużo. Zatem jeżeli nie zadzwonimy do poniedziałku, to znaczy, że nie została Pani tym razem wybrana. Piszę “tym razem”, bo prawdopodobnie w przyszłości będziemy powtarzać akcję.

 • Czy moze bede kolejne edycje??

  • W tym roku nie

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.