Marek Wasiluk
 

CASTING do nowych filmów

„Medycyna estetyczna bez tajemnic” to nie tylko blog. To także cykl filmów, które od kilku lat kręcimy z udziałem Was, czytelników i czytelniczek bloga, którzy chcieliby skorzystać z bezpłatnych zabiegów.

Ogłaszamy nabór chętnych do kolejnego,
piątego cyklu filmów.

NAGRANIA ODBĘDĄ SIĘ 12 MARCA (SOBOTA)
w Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium
(Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13)

zabieg-triclinium

Poniżej podajemy tematy filmów. Bohaterka każdego odcinka w ramach nagrania będzie miała wykonany pojedynczy zabieg medycyny estetycznej.
Cykl będzie obejmował następujące tematy:

– peling twarz
– usuwanie naczynek na nogach
– zabieg laserowy na włosy laser
– modelowanie sylwetki urządzeniem robolex
– zabieg na opadająca powiekę górną
– likwidacja rumienia
– usuwanie blizny wypukłej

Będą też dwa filmy z zakresu stomatologii (ale na te dwa zabiegi prosimy nie wysyłać zgłoszeń, gdyż są już wybrani kandydaci)
– zakładanie implantów zębowych
– zakładanie aparatu zębowego

Filmy będą emitowane za pomocą różnych kanałów internetowych (m.in. kanał YouTube Triclinium, blog www.marekwasiluk.pl oraz strona www.triclinium.pl). W czasie zabiegów będą też wykonywane zdjecia, które będą publikowane na blogu i portalu, artykułach tematycznych, a być może także w kolejnej książce
Cykl „Medycyna estetyczna bez tajemnic” jest nagrywany w celach edukacyjnych. W ten sposób chcemy zapoznawać Was i oswajać z medycyną estetyczną. Będziemy pokazywać krok po kroku jak wykonywane są rożne zabiegi z jej zakresu. Będziemy wyjaśniać i porównywać działanie różnych metod. Wreszcie będziemy przedstawiać Wasze własne opinie na ich temat, bo przecież to Wy będziecie jego bohaterami!

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ?
Jeśli chcesz dostać się do programu i masz któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych, wyślij zdjęcie swojego defektu, zdjęcie portretowe oraz opis swojego problemu na adres kontakt@triclinium.pl
W tytule wiadomości napisz,  który z wymienionych tematów dotyczy właśnie Ciebie. W mailu podaje imię i nazwiskom nu,er telefonu, gdzie mieszkasz i ile masz lat.
Każdy z uczestników może przysłać kilka zdjęć i opisać klika swoich problemów urodowych.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 marca 2016

WARUNKI UCZESTNICTWA:
Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowego zabiegu w klinice Triclinium, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie i na zdjęciach oraz na rozpowszechniania go w ramach tego filmu i zdjęć. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniu, które odbędzie się 12 marca w klinice Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13).

Serdecznie zapraszamy do przysyłania swoich zgłoszeń!

Obejrzyjcie przykładowy film z poprzedniej edycji:

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.