Marek Wasiluk
 

L’experta uskrzydla. Oficjalne otwarcie kliniki dla mediów i gwiazd

L’experta działa już od kilku miesięcy, ale oficjalne otwarcie, pod hasłem „L’experta uskrzydla” z obecnością mediów i osób ze świata kultury obchodziliśmy we wtorek 31 czerwca 2022

To był bardzo emocjonujący dzień, do którego długo się przygotowaliśmy. Przybyli Dziennikarze i Dziennikarki z kluczowych polskich mediów (m.in. Onet, RMF, Twój Styl, Zwierciadło, Gazeta Wyborcza, Wysokie Obcasy, Ohme.pl, Polki.pl, Kobieta.pl, MiastoKobiet.pl, Magazyn Estetyczny, Uroda i Medycyna, Fakt)

Kamila Wasiluk, Aleksandra Prykowska, Marek Wasiluk

Od prawej: Kamila Wasiluk, Aleksandra Prykowska, Marek Wasiluk / fot. arch. własne

Anna Oberc

Anna Oberc / fot. arch. własne

Kamila Wasiluk i Olga Frycz

Kamila Wasiluk i Olga Frycz / fot. arch. własne

Aneta Todorczuk

Aneta Todorczuk i Aneta Pondo / fot. arch. własne

Były też zaprzyjaźnione Aktorki, które są także naszymi pacjentkami, m.in. Aleksandra Prykowska, Aneta Todorczuk, Anna Oberc, Olga Frycz.

Zobacz też: Aleksandra Prykowska. Historia z blizną po pogryzieniu przez psa

Marek Wasiluk i Katarzyna Dacyszyn

Katarzyna Dacyszyn i Marek Wasiluk / fot. arch. własne

Katarzyna Dacyszyn, projektantka bielizny, u której prowadzę od kilku lat terapię na blizny, nie tylko była z nami, ale też opowiedziała ze sceny swoją historię stalkingu, oblania przez kwas siarkowy, dochodzenia do zdrowia i leczenia u mnie. Jestem bardzo dumny z tego, że dzięki moim terapiom, zmienia się życie moich pacjentek na lepsze.

Zobacz też: Katarzyna Dacyszyn. Kobieta z blizną

W czasie otwarcia razem z Kamilą Wasiluk, moją żoną (MamaOrtodonta.pl), opowiadaliśmy o naszej drodze, najpierw do medycyny estetycznej (to ja, bo Kamila – do ortodoncji), potem do Triclinium – naszej pierwszej kliniki, aż wreszcie do otwarcia L’experty, nowej kliniki, która jest kolejnym, ważnym krokiem w naszym rozwoju.

Przede wszystkim L’experta pozwala na większy komfort naszych pacjentów oraz na znaczące poszerzenie naszej oferty. Ja w poprzedniej lokalizacji już dawno przestałem się mieścić ze sprzętem do zabiegów medycyny estetycznej, który posiadam. Teraz, nie tylko się mieszczę, ale i mogę inwestować w nowy. W tym roku kupiłem już m.in. sprzęt do EMFIT do modelowanie ciała (idealny szczególnie na tę porę roku) oraz USG do zastosowań w medycynie estetycznej (co znacząco wzbogaca kierunek, w którym zmierzam od dawna, czyli leczenie pacjentów z powikłaniami po medycynie estetycznej).

Pokazywaliśmy też kilka różnych przypadków tzw. cudów, czyli terapii, których efekt czasem nawet dla mnie był szokujący.

Zobacz koniecznie: Przebarwienia na pół twarzy. Szokujący efekt terapii

Ta narracja „cudów” i „boskości” przewijała się zresztą przez całe nasze spotkanie, bo tak też pozycjonujemy L’expertę, jako boską klinikę, w której, jak mówiła prowadząca spotkanie Aneta Pondo, redaktorka naczelna Miasta Kobiet:

„Mimo że L’experta korzysta się z zaawansowanych technologii, a nie magicznych różdżek, dzieją się CUDA. Cały team L’experty to ludzie – ANIOŁY, którzy sprawiają, że po tutejszych terapiach pacjenci czują się i wyglądają NIEZIEMSKO. A założyciele L’experty Kamila Wasiluk i Marek Wasiluk, mają wiele NADLUDZKICH CECH, podsycanych pasją, ciężką pracą, ciągłym samodoskonaleniem, które sprawiają, że należą do najbardziej rozpoznawalnych specjalistów w swojej branży”

Marek, Aneta, Kamila

od prawej: Kamila Wasiluk, Aneta Pondo, Marek Wasiluk / fot. arch. własne

Lexperta

L’experta, zwiedzanie kliniki / fot. arch. własne

L’experta – boska klinika

A sama klinika L’experta w liczbach to 500 m kw rozłożonych na 3 kondygnacjach, z nowoczesnymi, pięknymi i jednocześnie przytulnymi wnętrzami.

Parter:

kosmetyka pielęgnacyjna, gabinet masażu, strefa wypoczynku, sala wykładowa (tu odbywają się np. szkolenia z medycyny estetycznej dla lekarzy) i przestronna recepcja.

Piętro:

serce kliniki, podzielone na dwie części.

Strefa medycyny estetycznej i kosmetologii medycznej to kilka nowoczesnych gabinetów, wyposażone w szeroki wachlarz najnowszych, unikatowych urządzeń.

Strefa stomatologiczno-ortodontyczna to kompleksowo wyposażone gabinety, ale również zaawansowany technologicznie pokój diagnostyczny, który pozwala stomatologom w interdyscyplinarny i całościowy sposób zadbać o uśmiechy pacjentów.

Obie strefy są oddzielone i mają osobne poczekalnie, ale ich położenie na jednym piętrze pozwala specjalistom z łatwością kontaktować się ze sobą i w razie potrzeby wspólnie konsultować i leczyć pacjenta, któremu zależy na całościowym wspaniałym wyglądzie. W klinice L’experta podkreśla się bowiem, jak ważne jest równoległe dbanie zarówno o skórę, ciało jak i zęby, jeśli chcemy na najwyższym poziomie cieszyć się urodą.

Przykład takiego wspólnego leczenia: Zmiana profilu twarzy poprzez wymodelowanie bródki i nosa 

Poziom -1:

Nowoczesne Mental SPA, które pozwoli dopełnić efekt innych terapii, a więc dać odpocząć ciału i zregenerować je oraz wspomóc procesy anti-aging. Pomysł na SPA wziął się z przekonania, że wypoczynek jak istotny dla utrzymania organizmu w ogólnej dobrej kondycji. W skład Mental SPA wchodzi osobny poziom z wygodną strefą SPA i relaksu wyposażoną w jacuzzi i specjalistyczne sauny. Mamy też w tej przestrzeni kabinę do floatingu oraz komorę hiperbaryczną.

Zapraszam do L’exerty, zarówno na profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej premium, jak i na relaks.

L’experta mieści się w Warszawie przy ul. Przy Bażantarni 11 F (Ursynów). www.lexperta.pl

Tagi
Bez komentarza

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.