Marek Wasiluk

Od kilku lat w Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium kręcimy filmy edukacyjne poświęcone medycynie estetycznej.

Po raz siódmy będziemy kręcić filmy z cyklu „Medycyna estetyczna bez tajemnic”

Po raz siódmy będziemy kręcić filmy z cyklu „Medycyna estetyczna bez tajemnic”

Powstało już w ten sposób sześć cyklów, które pokazują krok po kroku zabiegi na konkretnych pacjentkach. Kanał Triclinium na you tube, gdzie zamieszczane są filmy, ma w tej chwili prawie tysiąc subskrybcji, a mistrzem wyświetleń jest film na temat rf mikrogłowej na rozstępy (160 tys wyświetleń). W tej chwili przygotowujemy się do kolejnego cyklu, w związku z tym poszukujemy chętnych na zabiegi.
Pełna treść ogłoszenia poniżej:

CASTING DO FILMÓW
Po raz kolejny poszukujemy kandydatek i kandydatów do cyklu filmów o medycynie estetycznej i kosmetologii. Wszyscy zainteresowani, którzy chcieliby skorzystać z darmowego zabiegu i swobodnie czują się przed kamerą już dziś mogą wysłać swoje zgłoszenie. Nagrania odbędą się w niedzielę 30 września w naszym Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13 i będą emitowane w kanałach internetowych.
Jeśli marzysz o tym, żeby pozbyć się swojego defektu estetycznego zgłoś się do naszego programu „Medycyna estetyczna bez tajemnic”. Bohaterzy każdego odcinka w ramach nagrania będą mieli wykonany pojedynczy zabieg medycyny estetycznej lub kosmetologii. Tym razem szukamy bohaterów do następujących tematów:
1. Laserowe leczenie trądziku różowatego;
2. Odświeżanie skóry peelingami chemicznymi;
3. Poprawa kondycji skóry za pomocą mezoterapii bezigłowej;
4. Odświeżanie skóry za pomocą zabiegu hydrapeel.
Filmy będą emitowane za pomocą różnych kanałów internetowych (m.in. kanał YouTube Triclinium, blog www.marekwasiluk.pl oraz strona www.triclinium.pl).
Cykl “Medycyna estetyczna bez tajemnic” jest nagrywany w celach edukacyjnych. W ten sposób chcemy zapoznawać Was i oswajać z medycyną estetyczną. Będziemy pokazywać krok po kroku jak wykonywane są rożne zabiegi z jej zakresu. Będziemy wyjaśniać i porównywać działanie różnych metod. Wreszcie będziemy przedstawiać Wasze własne opinie na ich temat, bo przecież to Wy będziecie jego bohaterami!
JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ:
Jeśli chcesz dostać się do programu i masz któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych, wyślij zdjęcie swojego defektu, zdjęcie portretowe oraz opis swojego problemu na adres kontakt@triclinium.pl W tytule wiadomości napisz, który z wymienionych tematów dotyczy właśnie Ciebie, gdzie mieszkasz i ile masz lat. Prosimy również o podanie numeru telefonu. Każdy z uczestników może przysłać kilka zdjęć i opisać klika swoich problemów urodowych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 września.
WARUNKI UCZESTNICTWA:
Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowego zabiegu w klinice Triclinium, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie oraz na rozpowszechniania go w ramach tego filmu. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniu, które odbędzie się 30 września 2018 w klinice Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13).
Serdecznie zapraszamy do przysyłania swoich zgłoszeń!
To już siódme tego typu nagrania w Triclinium.

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.