Marek Wasiluk
 

„Młodziej” – nowa książka. Spotkanie autorskie

Wczoraj w naszej klinice L’Experta odbyła się uroczysta premiera mojej książki „Młodziej. Anti-Age. Jak wyglądać pięknie i naturalnie”, z udziałem dziennikarzy z czołowych polskich mediów.

Rozwój medycyny estetycznej – jest lepiej czy gorzej?

Od wydania mojej poprzedniej książki „Medycyna estetyczna bez tajemnic” minęło już 6 lat. Przez ten czas rynek medycyny estetycznej bardzo się zmienił. Powstały nowe preparaty, nowe metody, nowe zabiegi. Teoretycznie powinno być lepiej. Ale z perspektywy pacjenta jest trudniej, bo to rozmnożenie możliwości nie idzie w parze z wiarygodnością. Mnogość i poziom skomplikowania oferty, ale też mnogość miejsc, o różnym stopniu profesjonalizmu, gdzie można wykonać zabiegi, powoduje zagubienie i konsternację. Co wybrać, co robić, gdzie i u kogo? Dlatego moja nowa książka jest drogowskazem – jak się poruszać w tym mętliku zabiegów, metod, preparatów i urządzeń. Jak – jednym zdaniem – korzystać z medycyny estetycznej, żeby wyglądać młodo i naturalnie.

Więcej o książce przeczytasz TUTAJ

Premiera książki „Młodziej”

Premiera książki „Młodziej”, Marek Wasiluk i Magdalena Mikołajczyk, fot. Kamila Wasiluk

Dla kogo ta książka?

Dla wszystkich, dla których ważne jest zachowanie młodego wygląda. Dla osób, które borykają się z różnymi defektami urodowymi, które wpływają negatywnie na ich komfort życia. Dla kobiet i dla mężczyzn, w każdym wieku. Nie ma dzisiaj ani dolnej, ani górnej granicy wiekowej, by korzystać z medycyny estetycznej. Różnica jest w problemach, z jakimi przyjdzie 15-latka (np. trądzik), 40-latka (np. przebarwienia lub rozstępy) czy 75-latka (np. wiotka skóra).
Książkę pisałem z myślą o pacjentach korzystających z zabiegów medycyny estetycznej, ale jestem przekonany, że również profesjonaliści znajdą w niej wiele przydatnych informacji, bo moje podejście jest niestandardowe i trochę w poprzek sztucznym trendom, które pojawiają się nagle i równie szybko znikają.

Może Cię zainteresuje:
Inteligentne odmładzanie

Premiera książki „Młodziej”

Premiera książki „Młodziej”, Marek Wasiluk i Mariusz Nieścior, fot. Kamila Wasiluk

Edukacja w medycynie estetycznej

Cieszę się, że branża dziennikarska zainteresowała się publikacją. Moim celem od zawsze jest edukacja i uświadamianie, czym naprawdę jest medycyna estetyczna. Mam ogromną nadzieję, że ta książka odniesie sukces, z korzyścią dla wszystkich osób, które sięgają po zbiegi medycyny estetycznej i dla całej branży. Chciałbym, aby rozsądne podejście do medycyny estetycznej, gwarantujące naturalność efektów i bezpieczeństwo zwycięży przed komercją i bylekajością

Książkę „Młodziej. Anti-age. Jak wyglądać pięknie i naturalnie” (wyd. Pascal)
kupisz m.in. TUTAJ

Premiera książki „Młodziej”

Premiera książki „Młodziej”

 

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.