Marek Wasiluk
 

Casting do filmów Triclinium

Ponownie szukamy bohaterów do naszego cyklu filmów “Medycyna estetyczna bez tajemnic”, który emitujemy na kanale YouTube Triclinium Wszyscy z Was, którzy chcą skorzystać z DARMOWEGO zabiegu medycyny estetycznej w naszej klinice i nie boją się kamery, już dziś mogą wysłać swoje zgłoszenie. 

Nabór do kolejnego cyklu filmów "Medycyna estetyczna bez tajemnic"
Nabór do kolejnego cyklu filmów “Medycyna estetyczna bez tajemnic”

 

OPIS PROGRAMU:

Jeśli chciałabyś pozbyć się przebarwień, wyleczyć trądzik lub usunąć blizny zgłoś się do naszego programu „Medycyna estetyczna bez tajemnic”. W ramach nagrania nowego cyklu będziemy wykonywać w naszej klinice Triclinium pojedyncze zabiegi medycyny estetycznej z zakresu:

 1. Usuwanie tatuażu
 2. Leczenie cellulitu
 3. Modelowanie ust – dla kogoś kto chce delikatną zmianę
 4. Osocze bogatopłytkowe – odświeżenie skóry twarzy lub szyi, 30-45 lat – zabieg poprawia jakość skóry
 5. Usuwanie zmarszczek palacza – górna warga
 6. Niwelowanie nadpotliwości – pachy
 7. Leczenie bruksizmu (zgrzytania zębami) botoksem
 8. Modelowanie nosa kwasem hialuronowym
 9. Niwelowanie porów na twarzy
 10. Usuwanie przebarwień starczych – dłonie
 11. Niwelowanie wiotkości skóry – brzuch, ramiona

Filmy będą emitowane za pomocą różnych kanałów internetowych (m.in. kanał YouTube Trcilinium, blog www.marekwasiluk.pl oraz strona www.triclinium.pl).

Cykl “Medycyna estetyczna bez tajemnic” jest nagrywany w celach edukacyjnych. W ten sposób chcemy zapoznawać Was i oswajać z medycyną estetyczną. Będziemy pokazywać krok po kroku jak wykonywane są rożne zabiegi z jej zakresu. Będziemy wyjaśniać i porównywać działanie różnych metod. Wreszcie będziemy przedstawiać Wasze własne opinie na ich temat, bo przecież to Wy będziecie jego bohaterami!

 

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ:

Jeśli chcesz dostać się do programu i masz któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych, wyślij zdjęcie swojego defektu, zdjęcie portretowe oraz opis swojego problemu na adres kontakt@triclinium.pl W tytule wiadomości napisz, który z wymienionych tematów dotyczy właśnie Ciebie, gdzie mieszkasz i ile masz lat. Prosimy również o podanie numeru telefonu. Każdy z uczestników może przysłać kilka zdjęć i opisać klika swoich problemów urodowych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14 maja 2014. W odpowiedzi 16 maja 2014 dostaniesz dodatkowe pytania lub informację, czy zostałaś zaproszona do dalszego etapu na konsultację lekarską.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowego zabiegu w klinice Triclinium, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie oraz na rozpowszechniania go w ramach tego filmu. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniu, które odbędzie się 24 lub 25 maja 2014r. w klinice Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13).

Ostatnie komentarze
 • Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy w najbliższym czasie będą również castingi do kolejnych filmów tym razem z zakresu o rozstępach. Czy też konkurs jak już wcześniej zobaczyłam na stronie o podobnym temacie.
  Od 8 lat zmagam się z rozstępami na ciele, głównie to na wewnętrznej stronie ud po obu stronach co mnie najbardziej martwi to to, że “schodzą” coraz niżej. Tak samo piersi i boki pleców. Próbowałam już różnych preparatów, kremów itd ale nic nie pomogło. Rozstępy są koloru perłowego, że tak to określę. Czy mogłabym wysłać zdjęcia i ewentualnie prosić o radę czy dałoby się je usunąć?

  • W tym momencie nie planujemy filmików czy konkursu związanego z rozstępami. Ale być może za jakiś czas tak. Zdjęcia oczywiście może Pani przesłać. Pozdrawiam. Marek Wasiluk

 • Witam. Czy zajmuje się Pan również problemem opadających ust? Moje usta są normalnie wygięte w podkówkę, przez to wyglądam ciągle jak bym była na coś zła, albo smutna. Ludzie pytają “co ci się stało, że masz taką minę?”, a przecież nie mogę chocić ciągle uśmiechnięta. Czy może Pan pomóc doktorze?

  • Myślę, że dam radę poprawić podkówkę. Pozdrawiam, Marek Wasiluk

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.