Marek Wasiluk
 

Casting do filmów z serii Medycyna estetyczna bez tajemnic

W ciągu trzech ostatnich lat powstały 42 odcinki serii edukacyjnej „Medycyna estetyczna bez tajemnic”. Filmy pokazują, jak wyglądają zabiegi medycyny estetycznej. Ich bohaterkami są prawdziwe pacjentki, które zdecydowały się, często po raz pierwszy, skorzystać z medycyny estetycznej. Opowiadają o swoich defektach i dzielą się przed kamerą opinią i doznaniami po zabiegach.

zabiegi-marek-wasiluk

„Medycyna estetyczna bez tajemnic” to cykl filmów edukacyjnych, pokazujący zabiegi wykonane pacjentkom Triclinium

W tej chwili poszukujemy kandydatek do kolejnej serii naszego programu! Jeśli chcesz wziąć w nim udział i poddać się nieodpłatnemu zabiegowi, wyślij swoje zgłoszenie (instrukcja poniżej).

Nagrania odbędą się w sobotę 22 października 2016 w Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13) i będą emitowane w kanałach internetowych (m.in. kanał YouTube Triclinium, blog www.marekwasiluk.pl oraz strona www.triclinium.pl). Tym razem w ramach nagrań wykonamy następujące zabiegi:
– Terapia Danne Montague King, odświeżenie, oczyszczenie i zregenerowanie skóry;
– Mezoterapia SPIRG, nawilżenie i ujędrnienie skóry;
– Depilacja E-light;
– Laserowe leczenie grzybicy paznokci;

Jak zgłosić swój udział:
Jeśli chcesz dostać się do programu i masz, któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych, wyślij zdjęcie swojego defektu, zdjęcie portretowe oraz opis swojego problemu na adres kontakt@triclinium.pl
W tytule wiadomości napisz, który z wymienionych tematów dotyczy właśnie Ciebie, gdzie mieszkasz i ile masz lat. Prosimy również o podanie numeru telefonu. Każdy z kandydatów może przysłać kilka zdjęć i opisać klika swoich problemów urodowych.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do wtorku 17 października 2016. W odpowiedzi 18 października dostaniesz dodatkowe pytania lub informację, czy zostałaś zaproszona na nagrania.

zabiegi-przygotownie

Bohaterki dzielą się swoimi odczuciami po zabiegach

Warunki uczestnictwa:
Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowego zabiegu w klinice Triclinium, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie oraz na rozpowszechniania go w ramach tego filmu i zdjęć wykonanych podczas nagrań. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniu, które odbędzie się 22 października 2016 w klinice Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13). Przysyłając zgłoszenie zgadzasz się na wykorzystywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia castingu oraz w celach marketingowych Triclinium.
Serdecznie zapraszamy do przysyłania swoich zgłoszeń!

Zobacz poprzednie filmy:
Kanał Klinika Triclinium https://www.youtube.com/channel/UC7fxeEl9Ds5G5gSM6FNGljw

Ostatni komentarz
  • czemu ja tego nie widzaiałam wczesniej 🙁 z moimi przebarwieniami nie umiem sobie poradzić

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.