Marek Wasiluk
 

Zamykamy Triclinium. Otwieramy L’expertę

Dość długo zwlekałem, by ogłosić to na blogu. Zamykamy markę Triclinium, otwieramy L’expertę.

Do tej pory, przez kilkanaście lat, przyjmowaliśmy pacjentów w klinice Triclinium, ja zajmując się medycyna estetyczną, a moja żona Kamila Wasiluk, ortodoncją. Ten etap zamykamy, po to, by otworzyć kolejny, w nowym miejscu i z nową nazwą. Skąd te zmiany? Powodów jest kilka.

Dlaczego zmiana miejsca?

W Triclinium od kilku lat było nam już za ciasno. Moi pacjenci wiedzą, że dysponuję sprzętem na każdy urodowy problem, a że co roku go przybywa, urządzenia stoją już wszędzie – w gabinetach, na korytarzu, nawet w pomieszczeniu socjalnym.

L’experta będzie kilka razy większa (ponad 500 m2), co oznacza szersze możliwości terapeutyczne i wyższy komfort pacjentów. Zadbaliśmy o każdy szczegół wystroju i zapewnienie pacjentom poczucia intymności i relaksu.

L'experta

W L’expercie zadbamy o komfort pacjentów (wizualizacja)

Oddzieliliśmy wyraźniej, niż to było do tej pory, strefę medycyny estetycznej od strefy stomatologii, którą zajmuje się moja żona.

Bardzo znaczącą zmianą jest dodanie strefy wypoczynku oraz SPA. Stanowi to element naszego holistycznego podejścia do medycyny. Często w swoich artykułach podkreślam, że poziom stresu jest bezpośrednio związany ze starzeniem się, a także ze skutecznością terapii.

Wyobrażam sobie, że pacjenci, którzy przyjeżdżają do mnie na inwazyjne zabiegi z drugiego końca Polski albo zza granicy, będą mogli przed nimi albo po, zejść piętro niżej do strefy relaksu i odpocząć. Mimo iż moim celem głównym jest rozwijanie nowoczesnej medycyny estetycznej, a nie konkurowanie z innymi SPA, to ze względu na moje zamiłowanie do technologii, nasza relaksacyjna przestrzeń może okazać się unikatowa, bo będzie tutaj oprócz typowych elementów SPA miejsce m.in. na tlenoterapię (komora hiperbaryczna, którą docenią szczególnie osoby, które przeszły COVID) komorę floatingową (z wyjątkowymi doznaniami relaksacyjnymi), czy Gabanyoku (japońska sauna), a także kilka innych gadżetów wpływających na samopoczucie i relaks. Chcemy, żeby pacjenci czuli się super komfortowo.

lexperta

L’experta, strefa relaksacyjna (wizualizacja)

Niezmienny pozostanie profesjonalizm zabiegów, ponieważ z nowymi możliwościami lokalowymi pojawią się nowe urządzenia, a wraz z nimi pomysły na nowe terapie. Ofertę poszerzymy także dzięki możliwości przeprowadzania zabiegów w sedacji (krótkim znieczuleniu ogólnym).

Lokalizacja L’experty nadal jest korzystna, bo nie przenosimy się daleko.

Dlaczego zmiana nazwy?

W sytuacji, gdy Triclinium przez ostatnie 12 lat wypracowało już swoją markę, zmiana nazwy jest trochę ryzykowna, ale… wynika z charakteru, mojego i Kamili.

Lubimy wyzwania, lubimy tworzenie czegoś nowego, poszerzanie, doskonalenie. Nowe wyzwania wymuszają na nas nowe myślenie, wzmagają kreatywność, motywują jeszcze bardziej. A to wszystko przekłada się na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów, jakie wykonujemy, pozwala wypracowywać ciekawe kompozycje terapii, szukać ciekawszych, lepszych rozwiązań. Dzięki temu stajemy się jeszcze bardziej nowocześni i kompetentni w tym, co robimy.

Chcemy, by L’experta prezentowała najwyższy standard i kojarzyła się już z samej nazwy z profesjonalizmem. Dążymy do stworzenia najlepszego miejsca do odmładzania, upiększania i anti-aging w Polsce, a nawet w Europie – z super wyposażeniem, doświadczeniem, skutecznością terapii, prowadzonych w profesjonalnej, butikowej atmosferze. Nadal stawiamy na naturalność, łączenie terapii, synergię. Nie będziemy konkurować ceną, ale wartościami wypracowanymi przez kilkanaście ostatnich lat, które to są podstawą naszej filozofii życia i pracy.

Pojawi się też oferta VIP dla osób, które są zabiegane, żeby mogły indywidualnie i niestandardowo umawiać się na zabiegi o różnych porach dnia, nawet… w nocy.

L'experta

Zmiana nazwy motywuje do kreatywności (wizualizacja)

Jak będzie wyglądała L’experta

L’experta zajmie trzy kondygnacje. Na parterze będą gabinety kosmetologiczne, strefa relaksu i wypoczynku oraz holistycznych terapii prozdrowotnych.
Na piętrze znajdzie się serce kliniki, ze skrzydłem medycyny estetycznej i kosmetologii medycznej oraz części stomatologiczno-ortodontycznej.
Osobny poziom to strefa SPA, która pozwoli dopełnić efekt naszych terapii, a więc dać odpocząć ciału i duszy w myśl filozofii well-being.

L'experta

W nowoczesnych gabinetach wprowadzimy nowe terapie (wizualizacja)

W tej chwili jeszcze działamy po staremu, w Triclinium, ale już za kilka tygodni zapraszam do L’experty, która będzie się mieścić w Warszawie, na Ursynowie, ul. Przy Bażantarnii 11.

Powiązane artykuły


Bez komentarza

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.