Marek Wasiluk
 

Wyższy poziom medycyny estetycznej

Dla magazynu Golf&Roll przygotowałem tekst o tym, że wygląd ma znaczenie

Artykuł w magazynie Golf&Roll

Artykuł w magazynie Golf&Roll

 

Wyższy poziom medycyny estetycznej

 

Wygląd ma znaczenie. W życiu codziennym i w biznesie. Znaczenie ma też profesjonalizm, pasja i skuteczność. Realizuję to na co dzień jako lekarz medycyny estetycznej

 

Medycyna estetyczna w moim wydaniu to sztuka. Bo można być w medycynie estetycznej rzemieślnikiem, a można być artystą. Jestem nazywany lekarzem od trudnych przypadków i spraw beznadziejnych. Powikłania, którymi nikt nie chce się zająć; blizny, których leczenia nikt się nie podejmuje. Im trudniej, tym chętniej się za to zabieram. Wiem, że to rzadka postawa, wymaga nie tylko rzetelnego wykształcenia i doświadczenia, ale i odwagi. Żadnej z tych cech mi nie brakuje. A dodatkowo fascynują mnie możliwości pomagania tam, gdzie inni rozkładają bezradnie ręce. W medycynie estetycznej liczy się dla mnie skuteczność.

 

Technologia. Ona jest dziś niezbędna. Mam w moim gabinecie ponad 30 różnego typu urządzeń (w tym ponad 20 laserów). Znam się na fizyce, więc żaden marketingowiec mnie nie zmanipuluje i nie wciśnie mi sprzętu, którego zaletą jest jedynie dobra reklama. Kupuję tylko to, co moim zdaniem jest naprawdę dobre, bezpieczne i skuteczne. Dzięki temu poradzę sobie z każdym problemem estetycznym. Większość gabinetów, bazująca zaledwie na kilku produktach, sprzedaje złudzenia. Ja sprzedaję konkretne rezultaty.

 

Opracowuję własne metody leczenia defektów urodowych. Np. No Stretch Marks – jedyna na świecie działająca metoda usuwania rozstępów, która działa – jest mojego autorstwa. Opracowałem też autorskie  programy usuwania blizn i przebarwień.

 

Napisałem książkę Medycyna estetyczna bez tajemnic, nakręciłem kilka sezonów programów edukacyjnych o medycynie estetycznej, jestem ekspertem w programach telewizyjnych, w prasie lifestylowej i profesjonalnej, mediach on-line. Wykładam laseroterapię na Warszawskiej Akademii Medycznej. Od 6 lat prowadzę blog o medycynie estetycznej od kuchni (www.marekwasiluk.pl)

 

Mój sukces nie jest dziełem przypadku, tylko wytężonej pracy. Jestem najlepiej wykształconym lekarzem medycyny estetycznej w Polsce. Nie da się osiągnąć wyższego poziomu edukacji niż ten, który posiadam. Ukończyłem medycynę, dwa różnego rodzaju studia podyplomowe oraz studia w Queen Mary University w Londynie, jako jedne z nielicznych w Europie kształcące lekarzy medycyny estetycznej na poziomie magisterskim.

 

U kobiet najczęściej wykonuję zabiegi odmładzające oraz zabiegi związane z usuwaniem konkretnych defektów (rozstępy, przebarwienia, blizny, itp). Przy odmładzaniu dobieram metody, które ujmują lat, nie dodając sztuczności. Po tych zabiegach twarze są młodsze i cały czas wyglądają naturalnie.

 

Mężczyźni, poza tym, że szukają sposobu na powstrzymanie wypadania włosów, najczęściej przychodzą z problemami zapadniętej skóry pod oczami, rumienia, popękanych naczynek i trądziku różowatego, a także poszarzałej i zmęczonej twarzy. Przywracam im blask i pewność siebie w sposób dyskretny i zarazem skuteczny.

 

Dr Marek Wasiluk

Ostatni komentarz
  • Bardzo ciekawy krótki artykuł dziękuje za udostępnienie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.