Marek Wasiluk

Zapraszam do obejrzenia pierwszego filmu z cyklu MEDYCYNA ESTETYCZNA BEZ TAJEMNIC. Filmy zostały nakręcone w Triclinium i pokazują, jak wyglądają zabiegi, które wykonuję. 

 

Urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej jednocześnie nakłuwa i podgrzewa skórę (fot. Pink Media)

Urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej jednocześnie nakłuwa i podgrzewa skórę (fot. Pink Media)

Pierwszy odcinek poświęcony jest liftingowi szyi wykonanemu metodą radiofrekwencji mikroigłowej. Bohaterką filmu jest pani Hanna Błażejewska.

OBEJRZYJ FILM:

Lifting szyi

Zabieg liftingujący na szyję nie jest bolesny (fot.  Pink Media)

Sekretem RF mikroigłowej jest jednoczesne nakłuwanie i podgrzewanie skóry. W czasie zabiegu liftingującego jesteśmy w stanie wkłuć się igiełkami głęboko w skórę (na twarzy i szyi ok. 1,5 mm) i precyzyjnie, punktowo dokonać kontrolowanego poparzenia, które będzie powodowało silną stymulację i regenerację kolagenu. Efektem będzie mocne napięcie i uniesienie się skóry.
Zabieg liftingujący można wykonywać na całe ciało, ale szczególnie na twarz, dekolt i szyję. Pani Hannie Błażejewskiej zrobiłem rf mikroigłową szyi. Celem zabiegu było uniesienie, napięcie i poprawienie kondycji skóry szyi. „Zabieg nie był bolesny” – powiedziała moja pacjentka.

Zaletą RF mikroigłowej jest to, że zabieg bardzo stymuluje skórę, a okres rekonwalescencji jest krótki. Dlatego RF mikroigłowa jest dobrą alternatywą dla liftingu chirurgicznego. Zabiegiem, do którego można porównać RF mikrogiłową jest lifting laserem frakcyjnym ablacyjnym. Różnica jest taka, że w przypadku radiofrekwencji mikroigłowej czas gojenia jest krótszy. Już na drugi dzień można założyć makijaż, a po 3 dniach skóra jest wygojona.

Film pokazuje zabieg liftingujący, ale Czytelnicy mojego bloga wiedzą już doskonale, że frakcyjna RF mikroigłowa ma wiele zastosowań i że daje rewolucyjne rezultaty w przypadku leczenia rozstępów. Różnica jest taka, że do liftingu używam delikatniejszych parametrów. Inna jest też końcówka z igłami. Do liftingu wykorzystywane są izolowane igły i tylko ich czubki się nagrzewają, a przy rozstępach igły się nagrzewają na całej długości. Oczywiście na film z zabiegiem na rozstępy też przyjdzie czas.

WIĘCEJ ZDJĘĆ:

rf mikroigłowa jest dobrą alternatywą dla liftingu chirurgicznego (fot. Pink Media)

RF mikroigłowa jest dobrą alternatywą dla liftingu chirurgicznego (fot. Pink Media)

 

Zaletą rf mikroigłowej jest to, że zabieg bardzo stymuluje skórę, a okres rekonwalescencji jest krótki (fot. Pink Media)

Zaletą rf mikroigłowej jest to, że zabieg bardzo stymuluje skórę, a okres rekonwalescencji jest krótki (fot. Pink Media)

W czasie zabiegu liftingującego jesteśmy w stanie wkłuć się igiełkami głęboko w skórę (ok. 1,5 mm) i precyzyjnie, punktowo dokonać kontrolowanego poparzenia, które będzie powodowało silną stymulację i regenerację kolagenu.

W czasie zabiegu liftingującego jesteśmy w stanie wkłuć się igiełkami głęboko w skórę (ok. 1,5 mm) i precyzyjnie, punktowo dokonać kontrolowanego poparzenia, które będzie powodowało silną stymulację i regenerację kolagenu (fot. Pink Media)

Ostatnie komentarze
  • Witam,
    Chciałam się spytać ok ilu zabiegów należy wykonać w celu pozbycia się zmarszczek w okolicach oczu i ogólnego napięcia skóry?. Czy jeden raz wystarczy aby osiągnąć widoczną poprawę kondycji skóry? Czy zabieg należy powtarzać, tak jak np. botox? Jakie mogą wystąpić efekty uboczne? Czy spotkał się Pan z sytuacją, że skora po zabiegu zrobiła sie bardziej wiotka i pomarszczona?( słyszałam o takich przypadkach po laserze)

    • Ilość zabiegów zależy przede wszystkim od stanu skóry. Dla dobrego efektu zazwyczaj potrzeba zrobić więcej niż 1 zabieg, najczęściej 3-4. Ryzyko powikłań jest małe, trzeba szczególnie uważać na słońce, bo mogą powstawać przebarwienia. Efekt jest trwały, ale nie na zawsze, ponieważ cały czas się starzejemy. To jest regeneracja, czyli jakby cofnięcie w czasie zmian w tej okolicy. Jeśli zabieg jest robiony właściwie to nie ma możliwości, żeby skóra stała się bardziej wiotka. Pozdrawiam. Marek Wasiluk

  • Bardzo dziękuję za odpowiedź

  • Panie doktorze, brakuje na tych wizualizacjach zdjec po zabiegu i widocznej poprawy. Dziekujemy bardzo za wszystkie wyjasnienia, to bardzo pomaga ale do idealu brakuje wlasnie widoku tych Pan za jakis czas, kiedy skora jest juz wygojona i miala czas odtworzyc nozy kolagen. Pozdrawiam

  • Panie doktorze, jak poprawić stan wiodczejącej skóry na szyi. Mezzo- i karboksyterapia nie przyniosły spodziewanych efektów. Po mezzo pozostały mi zgrubienia widoczne po rozprostowanie szyi. Nie mogę się tego pozbyć i bardzo jest to krępujące. Pozdrawiam

  • Jestem po pierwszym zabiegu i już widzę poprawę, twarz bardziej jędrna, uniesiona, policzki i powieki nie opadają. Czekam na kolejny zabieg. Zdecydowanie polecam, dobrze wydane pieniądze !!!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.