Marek Wasiluk
 

KONKURS „ZABIEGI GWIAZD” I etap

W maju ogłosiłem konkurs „Zabiegi gwiazd”, którego efektem będzie metamorfoza polegająca na odmłodzeniu. Przyszło kilkadziesiąt zgłoszeń od kobiet, które poczuły, że chcą objawom starzenia powiedzieć STOP. Czas na rozstrzygnięcie pierwszego etapu.

Dla zwycięzców konkurs jest okazją do skorzystania z zabiegów gwiazd (fot. Fotolia)

Dla zwycięzców konkurs jest okazją do skorzystania z zabiegów gwiazd (fot. Fotolia)

Celem konkursu jest pokazanie, że można skutecznie odmłodzić starzejącą się twarz. Że można ująć sobie lat i uczynić twarz piękniejszą bez skalpela. Codziennie trafiają do mnie pacjentki sfrustrowane, że ich twarz się zmienia, że skóra traci napięcie i blask, a one nie potrafią tego zaakceptować. Kobiety z podobnym problemem nadesłały zgłoszenia do konkursu. Zgłoszeń było bardzo dużo, więc wybór nie był łatwy. Zastosowałem kryterium inne niż we wcześniejszych konkursach, w których zajmowałem się głównie trudnymi, wręcz ekstremalnymi przypadkami.
Tym razem chodziło o coś innego. O przedstawienie TYPOWYCH objawów upływu lat i pokazanie, jakiej METAMORFOZY można dokonać, stosując metody medycyny estetycznej.
Do kolejnego etapu wybrałem pięć osób. Ile ostatecznie zostanie poddanych metamorfozie, zadecyduje konsultacja, która jest niezbędna, by sprawdzić, czy nie ma przeciwwskazań medycznych, również czy uczestniczki są gotowe na przyjęcie planu terapii, który może wymagać częstych wizyt, stosowania się do zaleceń, a także w niektórych przypadkach zabiegów wymagających kilkudniowej rekonwalescencji.

Do dalszego etapu przechodzą zatem panie: Magdalena W., Katarzyna C., Anna H., Ewa R., Iwona R.
O kolejnych etapach i rezultatach ich metamorfoz będę informował na blogu

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.