Marek Wasiluk
 

KONKURS TRUDNE PRZYPADKI

Wiele razy Czytelnicy bloga pytali mnie, kiedy będzie kolejny konkurs. I oto jest. Zapowiadam konkurs TRUDNE PRZYPADKI. Startuje od 6 sierpnia. 

Zabiegi medycyny estetycznej

KONKURS TRUDNE PRZYPADKI – START 6 SIERPNIA 2014 (fot. Fotolia)

Konkurs adresowany jest do osób, które mają defekty urody utrudniające codzienne funkcjonowanie. Dwie z nich otrzymają możliwość rocznej terapii w mojej klinice Triclinium. Szczególnie interesują mnie przypadki trudne, nietypowe, wymagające niestandardowego podejścia do problemu.
Poprzedni, ubiegłoroczny konkurs dotyczył rozstępów. Tym razem nie stawiam takich ograniczeń. Swoje historie zgłaszać mogą osoby, które mają blizny, uciążliwe przebarwienia, problem z wyglądem narządów intymnych, itp. Oczywiście, konkurs dotyczy problemów, których rozwiązanie jest możliwe metodami jakie oferuje medycyna estetyczna.
Będzie dwóch zwycięzców. Jedna osoba zostanie wybrana w głosowaniu, druga przeze mnie.
Poniżej przedstawiam najważniejsze zasady konkursu, jednak – ponieważ organizuję go przy współpracy z czasopismem i portalem Miasto Kobiet – to tam odsyłam po szczegółowe informacje: KONKURS TRUDNE PRZYPADKI Proszę też przed wysłaniem zgłoszenia o przeczytanie regulaminu.
Zgłoszenia konkursowe wysyła się na adres: konkursy@miastokobiet.pl

GŁÓWNE ZASADY KONKURSU
Co chciałabyś w sobie zmienić? Opowiedz swoją historię, przyślij zdjęcie i wygraj terapię, która może odmienić Twoje życie.

– Prześlij zdjęcie obrazujące swój problemu. Jeśli problem dotyczy twarzy, a nie chcesz jej pokazywać, możesz na zdjęciu ją zamazać w sposób utrudniający identyfikację, ale tak, aby zdjęcie nie utraciło czytelności. To samo dotyczy części intymnych
– Napisz w jaki sposób ten problem utrudnia Ci życie i uzasadnij, dlaczego nagroda w postaci terapii powinna trafić do Ciebie. Opis powinien składać się z maksymalnie 1000 znaków (bez spacji). Określ, jaką część ciała chciałabyś poddać leczeniu.
– Zdjęcia i opisy przyślij do 24.08.2014r. na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Trudne przypadki”. Pracę można podpisać pseudonimem, ale do wiadomości redakcji trzeba podać prawdziwe imię i nazwisko.

To etap pierwszy, a w drugim etapie (26 sierpnia-2 września) będzie głosowanie:
Od 26.08.2014r. zdjęcia i opisy spełniające wymogi regulaminowe zostaną umieszczone na portalu miastokobiet.pl na platformie do głosowania, dzięki czemu Internauci będą mogli głosować osoby, które w ich odczuciu najbardziej zasługują na wygraną.
Głosowanie, które będzie trwało do 02.09.2014r, do godz. 12.00, zakończy się wyłonieniem jednej osoby z największą liczbą głosów, która zostanie zwycięzcą konkursu.
Równolegle zostanie nagrodzona kolejna osoba, którą wybiorę sam.
Wyniki konkursu zostaną podane 09.09.2014r.
Przeczytaj koniecznie regulamin.

NAGRODY:

Każdy ze zwycięzców otrzyma zaproszenie na serię zabiegów dostosowanych do jego problemu, które zostaną wykonane w Triclinium. To ile zabiegów zostanie wykonanych zależeć będzie od diagnozy. Terapia będzie obejmować tylko część ciała wskazaną przez zwycięzcę w zgłoszeniu konkursowym i będzie dotyczyła tych problemów, których usunięcie jest możliwe metodami medycyny estetycznej. Czas terapii ograniczony jest do roku i wymaga współpracy ze strony pacjenta (przyjeżdżania na zaplanowane zabiegi, stosowania się do zaleceń). O efektach terapii będę informował na blogu.

Dla wielu osób ten konkurs będzie szansą na kompleksową terapię. Zarówno dla tych, którzy borykają się ze swoim problemem bezskutecznie, bo nie trafiły na lekarza, który potrafiłby im pomóc, jak i dla tych, których nie stać na drogą terapię. Z kolei dla mnie zmierzenie się z trudnymi i nietypowymi przypadkami jest wyzwaniem. Wyznaję zasadę, że lekarz rozwija się tylko wtedy, gdy mierzy się z sytuacjami, które na pierwszy rzut oka wyglądają na beznadziejne.

Ostatnie komentarze
  • jak mogłam wejść tu dopiero teraz?:((((

    • Konkursy jeszcze będą. Pozdrawiam. Marek Wasiluk

  • Witam, czy plamy na plecach są możliwe do usunięcia takim laserem ablacyjnym? Jaki jest koszt takiego zabiegu/terapii?
    Czy po jednym zabiegu będzie widoczny rezultat?
    (Mogę przesłać zdjęcie obecnego stanu moich pleców, plamy są na ich górnej części, głównie łopatki.)

    • Można usunąć w każdym miejscu. Proszę przesłać zdjęcia, to napiszę więcej. Pozdrawiam. Marek Wasiluk

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.