Marek Wasiluk
 

Kolory Kobiet w Teatrze Sabat

Radio Kolor organizuje w Teatrze Sabat ekskluzywne spotkania dla swoich słuchaczek pod hasłem „Kolory kobiet”. Na wczorajszym (25 lutego) byłem jednym z gości.  Oprócz mnie wystąpiła prezenterka telewizyjna Agnieszka Cegielska, propagująca zdrowy i ekologiczny styl życia.

W swojej części opowiadałem o starzeniu się twarzy, o zapobieganiu tym procesom, o medycynie estetycznej i o tym, jak się nie dać manipulacji w zakresie zabiegów i preparatów. Może to zabrzmi zabawnie, ale największe zainteresowanie wzbudziło to, co powiedziałem o glicerynie, że kosztuje parę złotych, a jest lepsza od kremów za złotych kilkadziesiąt.
Przedstawiłem też dowód skuteczności zabiegów inteligentnej medycyny estetycznej, moją żonę Kamilę. Przez wiele lat, poza depilacją Kamila rzadko korzystała z zabiegów, dopiero jakieś dwa lata temu zacząłem wykonywać jej różne zabiegi. Efekt jest taki, że wygląda lepiej niż 10 lat temu. Moja żona jest idealnym przykładem na to, jak postrzegam zadanie medycyny estetycznej – ma ona utrzymywać piękno i młodość w sposób naturalny, bez przerysowań i śladów tego, że „coś było robione”.

Marek-Wasiluk-Kamila-Wasiluk Marek-Wasiluk-Teatr-Sabat

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.