Marek Wasiluk
 

CASTING DO FILMÓW – DARMOWE ZABIEGI

Często padają o to pytania na blogu, więc z przyjemnością ogłaszam, że już po raz czwarty poszukujemy kandydatek do cyklu filmów o medycynie estetycznej. Wszystkie panie, które chciałaby skorzystać z darmowego zabiegu i swobodnie czują się przed kamerą już dziś mogą wysłać swoje zgłoszenie. Nagrania odbędą się 25 kwietnia w naszym Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13) i będą emitowane w kanałach internetowych.

osocze bogatopłytkowe

Kręcenie filmów z poprzedniej serii. Zabieg rewitalizacji skóry osoczem bogatopłytkowym.

Jeśli marzysz o tym, żeby pozbyć się zmarszczek na szyi lub wokół oczu, przeszkadza Ci drugi podbródek lub tzw. “boczki”, chciałabyś odświeżyć lub ujędrnić skórę na twarzy zgłoś się do naszego programu „Medycyna estetyczna bez tajemnic. Bohaterka każdego odcinka w ramach nagrania będzie miała wykonany pojedynczy zabieg medycyny estetycznej. Cykl będzie obejmował następujące tematy:

– Usuwanie zmarszczek poziomych na szyi (typu obręcze) za pomocą nici hialuronowych;
– Odświeżanie skóry peelingiem węglowym;
– Lifting twarzy metodą HIFU;
– Niwelowanie tkanki tłuszczowej (boczki/bryczesy) za pomocą lipolizy iniekcyjnej połączonej z kawitacją ultradźwiękową;
– Usuwanie tatuażu laserem Q-swith;
– Usuwanie zmarszczek wokół oczu frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową;
– Likwidacja drugiego podbródka;
– Leczenie blizny po oparzeniu;
– Leczenie wypadania włosów;
– Wybielanie zębów za pomocą lasera stomatologicznego.

Filmy będą emitowane za pomocą różnych kanałów internetowych (m.in. kanał YouTube Triclinium, blog www.marekwasiluk.pl oraz strona www.triclinium.pl).

Cykl „Medycyna estetyczna bez tajemnic” jest nagrywany w celach edukacyjnych. W ten sposób chcemy zapoznawać Was i oswajać z medycyną estetyczną. Będziemy pokazywać krok po kroku jak wykonywane są rożne zabiegi z jej zakresu. Będziemy wyjaśniać i porównywać działanie różnych metod. Wreszcie będziemy przedstawiać Wasze własne opinie na ich temat, bo przecież to Wy będziecie jego bohaterami!

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ:
Jeśli chcesz dostać się do programu i masz któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych, wyślij zdjęcie swojego defektu, zdjęcie portretowe oraz opis swojego problemu na adres kontakt@triclinium.pl W tytule wiadomości napisz, który z wymienionych tematów dotyczy właśnie Ciebie, gdzie mieszkasz i ile masz lat. Prosimy również o podanie numeru telefonu. Każdy z uczestników może przysłać kilka zdjęć i opisać klika swoich problemów urodowych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia. W odpowiedzi 21 kwietnia dostaniesz dodatkowe pytania lub informację, czy zostałaś zaproszona do dalszego etapu na konsultację lekarską.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowego zabiegu w klinice Triclinium, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie oraz na rozpowszechniania go w ramach tego filmu. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniu, które odbędzie się 25 kwietnia w klinice Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13).

Serdecznie zapraszamy do przysyłania swoich zgłoszeń!

To już czwarte tego typu nagrania w Triclinium. Zobacz jak wygląda przykładowy film z poprzednich cyklów:

Ostatni komentarz
  • Bardzo bym chciała skorzystać z usuwania rozstępów marzę o tym

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.