Marek Wasiluk
 

Casting na zabiegi. Nie zwlekaj i przyślij zgłoszenie

7 osób, 7 realnych problemów, 7 zabiegów kwasem polimlekowym. To ekspresowy skrót akcji „L’exLUMA body sculpture”, jaką właśnie zaczynamy w klinice L’experta! Casting startuje dzisiaj, czyli 16 czerwca 2023. Zaczynamy od osób z problemem zaawansowanego cellulitu, a potem będą następne (np. zwiotczały dekolt)

Idea L’exLUMA

L’exLUMA to kilkumiesięczna akcja, której ideą jest pokazanie rzeczywistych możliwości korygowania ciała kwasem polimlekowym. W ramach akcji zostanie wytypowanych 7 uczestniczek/uczestników do skorzystania z zabiegów na 7 różnych obszarów ciała/problemów. Czytajcie uważnie i nie przegapcie tej szansy.

Kwas polimlekowy ma działanie zarówno biostymulujące, jak i wypełniające, daje więc ogromne możliwości modelowania twarzy i ciała, ale też regeneracji tkanek. Działa zarówno na asymetryczne lub płaskie pośladki, jaki i np. na zwiotczałą skórę na brzuchu czy dłoniach.

Zależy mi na tym, aby w czasie akcji pokazać na realnych uczestniczkach, co NAPRAWDĘ można osiągnąć zabiegami z wykorzystaniem tego preparatu, czasu. I w jakich sytuacjach realnie warto kwas polimlekowy stosować. Bez udawania, bez filtrów, ale z realnymi osobami, które skorzystają w klinice L’experta z zabiegów tym preparatem.

Dlatego nie spodziewajcie się, że uzyskamy same idealne efekty (jakie są często manipulacyjnie są pokazywane w social mediach i telewizji), bo nie o to w tej akcji chodzi.
Bardzo ważnym elementem akcji jest również budowanie świadomości na temat bezpieczeństwa samego kwasu polimlekowego, bo obserwuję, że co raz więcej nierzetelnych danych pojawia się w przestrzeni publicznej na jego temat.

Zabiegi w 7 kategoriach

Elementem akcji będą zabiegi w 7 obszarach/kategoriach:

1) zaawansowany cellulit (kandydat/kandydatka nie może mieć nadwagi i otyłości, wiek do 40 roku życia),
2) zwiotczały dekolt,
3) asymetryczne/nieproporcjonalne pośladki (kandydat/kandydatka w wieku od 25 do 50 lat bez otyłości).
4) mało jędrny brzuch (wiek do 50 roku życia),
5) mało jędrne ramiona (kandydat/kandydatka w wieku 45+),
6) zwiotczała twarz (kandydat/kandydatka w wieku 50+),
7) zwiotczałe dłonie (kandydat/kandydatka w wieku 55+),

Casting do zabiegów

Uczestnicy Akcji zostaną wyłonieni na drodze Castingu. Po wstępnej selekcji nadesłanych zgłoszeń Kandydatów, skontaktujemy się z telefonicznie z wybranymi osobami. aby porozmawiać i sprawdzić, czy jesteś odpowiednim kandydatem do terapii kwasem polimelkowym na dany obszar ciała. A następnie ostatecznie wybierzemy Uczestników Akcji.

Wszystkie szczegóły opisane są na stronie internetowej L’experta, poniżej link.
https://lexperta.pl/akcja-lexluma-body-sculpture/

Regulamin akcji TUTAJ (ważne, przeczytaj regulamin dokładnie)

Ostatni komentarz
  • Szkoda, że 40+ Nie mogą brać udziału w castingu 😔😔😔

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.